8. A – DOMÁCÍ ÚKOLY

16. 4. Úterý

Z: test – Královéhradecký a Liberecký kraj
na 23. 4.

ČJ: PS str 34 cv. 6.
na 19. 4.


11. 4. Čtvrtek

CH: 1 referát na 2. pololetí (prvek dle výběru)
do 10. 6.


10. 4. Středa

BS: Podepsat v tabulce třídní schůzky
na 16. 4.


8. 4. Pondělí

M: DÚ Slovní úlohy v DS
na 10. 4.


5. 4. Pátek 

F: Test  – pohybová energie, pohybová energie + výpočet

na 10. 4. 2024

PAJ: testík – složená slova

na 10.4.


4. 4. Čtvrtek

M: 3. PP – zadání v google učebně
na 11. 4.
       DÚ – 11/19, a, b c, d
na 8. 4.

CH: prvky + názvosloví – testík
na 9. 4.

AJ: 3. PP – příprava ve ŠS – 2. lekce, přít. časy, must, mláďata, předmět. zájmena)
na 8. 4.


2. 4. Úterý

M: opakování vzorců a jejich rozklad
na 3. 4.

ČJ: Příprava na písemnou práci
na 9. 4.


26. 3. Úterý

Z: Test přeložen na 2. 4.
– kraj Jihočeský, Pardubický a Vysočina


20. 3. Středa

AJ: PL ve ŠS
na 25. 3.


14. 3. Čtvrtek

Př: Kostra – test – na 18.3.


12. 3. Úterý

ČJ: 103/5 – 2 řádky – na 14.3.

M: PL v sešitě – 4 sloupečky – na 13.3.


11. 3. Pondělí

CH: Testík – oxidy, sulfidy – vzorce
na 12. 3.

AJ: opsat a naučit slovíčka 2D
na 14. 3.


27. 2. Úterý

AJ: opakovat číslovky násobné ze ŠS

ČJ: str. 91/ cv. 8

na 29. 2.


26. 2. Pondělí

AJ: opakovat slovíčka 2. lekce

BS: měsíční sebehodnocení + podpis rodičů


23. 2. Pátek

F: Zadání v sešitě
na 28. 2.

M: Zadání na: UMÍME TO
na 26. 2.


20. 2. Úterý

ČJ: str. 81/ cv. 2 – 3 řádky
na 22. 2.


19. 2. Pondělí

CH: referát na 2. pololetí (dle vlastního výběru)
do 30. 5. 


15. 2.  Čtvrtek

CH: testík – prvky + koncovky
na 20. 2.


13. 2. Úterý

CH: učit se prvky, koncovky, oxidy
na 15. 2.

Z: test- kraj Ústecký, Karlovarský a Plzeňský
na 20. 2.

ČJ: DÚ – 2 věty v dom. sešitě
na 15. 2.


12. 2. Pondělí

AJ: Opis slovíček 2C do slovníčku
na 13. 2.


9. 2. Pátek

F: Zadání v sešitě – 3 příklady
na 14. 2.


8. 2. Čtvrtek

M: početník str. 11/ cv. 3, př. c, d
na 12. 2.


7. 2. Středa

PAJ: – opakovat čísla/ i jak se píší
na 9. 2.
          – diktát čísel/test
na 9. 2. 


6. 2. Úterý

AJ: opakovat přít. čas průběhový ze šs – test
na 8. 2.


31. 1. Středa

M: 93/5, DS
na 5. 2.


30. 1. Úterý

CH: Naučit se koncovky (ŠS)
na 6. 2.

ČJ: str. 25 cv. 2a) – 4 řádky
na 5. 2.

AJ: DÚ ve ŠS cv. 3
        Pavlík – opakovat slovíčka


25. 1. Čtvrtek

AJ: Opis slovíček do slovníčku 2A PS 81


24. 1. Středa

CH: Opakovat prvky
na 30. 1.

M: Zopakuj početní operace a úpravu zlomků a mocnin
na 29. 1.


23. 1. Úterý

ČJ: str. 35/2a – označit Po + Př
na 25. 1.


18. 1. Čtvrtek

M: PL poslední cvičení
na 22. 1.


17. 1. Středa

F: test – lom světla, čočky
na 24. 1.
     DÚ – uč. str. 112/ cv. 5., 5.
na 19. 1.


12. 1. Pátek

F: uč. str. 107/ cv. 2, 4, 6
na 17. 1.


10. 1. Středa

F: – test zrcadla – na 12.1.2024

ČJ: – příprava na PP na 16.1. 2024


9. 1. Úterý

(8. 1.) BS: přinést kostým na Akademii do konce ledna
                   podepsat třídní schůzky v IK

AJ: test dom. práce + příslovce četnosti
na 11. 1.

AJ: 2. PP (datumy, do/does, 1D)
na 17. 1.

CH: test- kovy
na 11. 1.


5. 1. Pátek

F: – HF str. 53/3 ; 54/5,6 – na 10. 1. 2024

 

4. 1. Čtvrtek

AJ: naučit 1D domácí práce + příslovce četnosti
na 8. 1.

M: slovní úloha – DS
na 8. 1.

D: Test – Habsburkové + Třicetiletá válka
na 11. 1.

3. 1. Středa

M: – pololetní písemná práce
       – zadání v učebně
na 15. 1.

M: – obvod kružnice
      – obsah kruhu
na 4. 1.

F: uč. str. 104/ cv. 44
     všichni PS HF
na 5. 1.

 

15. 12. Pátek

Z: Tvorba prezentace na daný kraj – podrobnosti na učebně.

14. 12. Čtvrtek

CH: V učebně – kovy – dopsat jen do zinku (Zn)
na 4. 1. 

13. 12. Středa

CH: Připomínka – referáty
na 10. 1. 

F: Test – zákon odrazu světla
              – grafické řešení
na 3. 1.

M: tabulka na PL
na 14. 12.

12. 12. Středa

ČJ: PS str. 18 cv. 2
na 14. 12.

11. 12. Pondělí

AJ: přepsat do slovníčku slovíčka 1D
na 14. 12.

7. 12. Čtvrtek

M: – zopakuj výpočet obvodu a obsahu kruhu
      – můžeš si připravit pomocníčka se vzorečky
na 11. 12.

6. 12. Středa

F: PL – nakreslit odražené paprsky
na 8. 12.

4. 12. Pondělí

AJ: opis slovíček 1. lekce
na 7. 1.

1.12. Pátek

F: test – světelný zdroj
             – optické prostředí
             – šíření světla
             – fáze měsíce
na 6. 12

BS: měsíční sebehodnocení + podpis rodičů
na 4. 12.

30. 11 .Čtvrtek

Z: test kraje + krajská města (mapa)
na 5. 12.

29. 11. Středa

M: uč. str. 24/2
na 4. 12.

28. 11. Úterý

Z: test kraje ČR + krajská města – mapa
na 5. 12.

24. 11. Pátek

F: uč. str. 96/2, 3 + optický klam
na 29. 11.

21. 11. Úterý

ČJ: str 29 cv. 2 od Síly – dopsat
na 23. 11.

16. 11. Čtvrtek

M: Procvičovat dosazování a doplňování do vzorců (MFCHT od str. 51)
na 20. 11.

CH: Testík – atom, vzduch, voda
na 23. 11.

15. 11. Středa

F: HF str. 48/ cv. 6
na 22. 11.

ČJ: Dokončit charakteristiku a poslat do učebny 
na 22. 11.

14. 11. Úterý

CH: prvky – 25 ve ŠS
na 16. 11.

INF: testík – internet 
na 28. 11. 

AJ: PS 12/1 
na 16. 11.

10. 11. Pátek

F: uč. str. 93/ cv. 5, 6, 7 + zadané obrázky
na 15. 11.

7. 11. Úterý

CH: učit se prvky ze ŠS
na 9. 11.

AJ: DÚ do ŠS vzadu – Uč. 10/3b
na 9. 11.

6. 11. Pondělí

AJ: lekce 1A, 1B, přít. čas, měsíce, čísl. řadové
na 15. 11.

M: Slovní úloha
na 7. 11.

3. 11. Pátek

M: Opakuj, příprava na PP
na 9. 11.

2. 11. Čtvrtek

AJ: Opakovat číslovky řadové – test
na 6. 11.

31. 10. Úterý

ČJ: DÚ – příprava na PP
PP 7. 11.

M: písemná práce – zadání v učebně
na 9. 11.

25. 10. Středa

CH: testík – směsi
na 31. 10.

F: Test – atmosférický tlak
                 atmosféry Země  +  výpočty
     DÚ – 89/ 1, 2 uč.
na 3. 11.

PAJ: naučit slovní zásobu RODINA – test
na 2. 11.

20. 10. Pátek

F: Zadané pokusy – fotodokumentaci na e-mail
na 1. 11.

F: odpověď na výsledek křížovky 
     HF str. 44/5
na 25. 10.

19. 10. Čtvrtek

D: Test – Zámořské objevy ( Objevné plavby)
na 23. 10.

CH: Testík – prvky (20)
na 24. 10.

M: PL cv. 2
na 23. 10.

18. 10. Středa

F: HF str. 40/cv. 1,2
na 20. 10.

CH: Do trojice přinést kávu – turek, obvaz, vata (na laboratorní práci)
na 19. 10.

PAJ: Naučit classroom language – viz. sešit
na 20. 10. (ústní zkoušení)

M: Procvičit zákonitosti počítání druhé mocniny a odmocniny + násobilku
na 19. 10.

17. 10. Úterý

CH: Testík – 15 prvků
na 19. 10.

ČJ: PS str. 9 cv. 6
na 19. 10.

13. 10. Pátek

PAJ: dodělat křížovku
na 16. 10.

KV: PL- DÚ vypracovat
na 3. 11.

F: HF str. 39/7
     uč. str. 82 cv 1, 2
na 18. 10.

11. 10. Středa

M: HP str. 7 cv. 1
na 12. 10.

F: nutné nosit na výuku PS HF/ kdo neměl ve škole doplní si cvičení 38/ 2, 3

10. 10. Úterý

ČJ: str 45 cv. 3 (3 řádky 
na 12. 10.

M: HP: str. 7 cv. 4
na 11. 10.

5. 10. Čtvrtek

M: HP str. 7/ cv. 2
na 9. 10.

D: viz. učebna (chybějící)
na 9. 10.

4. 10. Středa

F: HF str. 33/5
na 6. 10.

F: test – archimedův zákon
            – vztlaková síla
na 11. 10.

2. 10. Pondělí

AJ: Údaje o sobě (dle předchozího cvičení) – do ŠS
na 3. 10.

D: Test – Humanismus a renesance (materiály v Učebně)
na 5. 10.

27. 9. Středa

M: PL – opakování zlomků + trojúhelník
na 2. 10.

26. 9. Úterý

ČJ: PS str. 2 cv. 1 příbuzná slova
na 2. 10. (i když je literatura)

CH: Testík – 10 prvků, látky a tělesa, chemické nádobí
         + donést: něco na chuť, hmat, čich, šátek na oči
na 3. 10.

25. 9. Pondělí

AJ: PS 2/4 – umět věty aplikovat na sebe (ústně)
na 26. 9.

F: Každý bude mít 1 kus sirové vejce
na 27. 9. 

19. 9. Úterý

ČJ: PS str. 4 cv. 3
na 21. 9.

CH: 10 prvků
na 26. 9.

AJ: DÚ ve ŠS vzadu
na 25. 9.

15. 9. Pátek

CH: naučit se 5 prvků ze ŠS (vybarvené)
na 19. 9.

14. 9. Čtvrtek

M: zadání v DS
      početní operace, celá čísla
na 18. 9.

13. 9. Středa

F: test – fyz. veličiny a převody jednotek
na 15.9.

12. 9. Úterý

M: uč. str. 11/3, do -PS
na 13. 9. 

ČJ: DÚ v sešitě
na 14. 9.

VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024 🙂