7. A – DOMÁCÍ ÚKOLY

21. 5. Úterý

ČJ: příprava na test – podmět, přísudek, předmět
na 23. 5.


20. 5. Pondělí

ČJ: vzít si na zítra 21. 5. školní sešit i sloh
na 21. 5.


17. 5. Pátek

M: Dopracovat PL
na 20. 5.

ČJ/L: – čítanka 160 Cirkus Humberto
            – dočíst úryvek a krátce zapsat do sešitu LIT, o čem jsem četl
na 24. 5.


7. 5. Úterý

ČJ: DÚ – odkazy vloženy v učebně
                – pravidla shody podmětu s přísudkem
na 13. 5.

M: UČ 140/opsat zelený rámeček
na 13. 5.


2. 5. Čtvrtek

ČJ: DÚ nalepený v DS
na 6. 5.

F: REFERÁT – JEDNODUCHÉ STROJE (úvodní strana, 2 strany textu, zdroje)
na 23. 5.


29. 4. Pondělí

ČJ: viz. ŠS – upevnit si učivo
na 2. 5.


26. 4. Pátek

M: dopracovat PL
na 30. 4. 


15. 4. Pondělí

ČJ: připravovat se na PP – odkazy na procvič. v učebně
na 22. 4.


11. 4. Čtvrtek

F: DÚ – HF str. 22/ cv. 5
      test – páka, výpočet moment sil
na 25. 4.


10. 4. Středa

D: Test – Románský sloh + gotika
na 12. 4.


9. 4. Úterý

M: DÚ na učebně
na 11. 4.


8. 4. Pondělí

ČJ: PS str. 26 celá
na 10. 4.

M: DÚ na učebně Google Classroom
na 9. 4.


5. 4. Pátek

AJ: 3. PP – na 12.4. 


4. 4. Čtvrtek

M: 3. PP 
na 16. 4.


2. 4. Úterý

Divadlo 18.4. – přinést 70,- 

M: DÚ PL
na 4. 4.


27. 2. Úterý

F: test – Newtonovy pohyb. zákony
na 14. 3.


26. 2. Pondělí

ČJ: opakovat významy slov.
       – syn., antonyma, homonyma 
       viz. ŠS
na 29. 2.


22. 2. Čtvrtek

F: PL cv. 8., 9.
na 29. 2.


19. 2. Pondělí

ČJ: uč. 52/2b (5 řádků) do dom. sešitu
na 20. 2.


16. 2. Pátek

M: DÚ v ŠS 
na 19. 2.


15. 2. Čtvrtek

ČJ: procvičovat sloves. třídy a vzory – odkaz na učebně
na 19. 2.

F: PL cv. 2
na 20. 2.


13. 2. Úterý

M: DÚ – v učebně (Google Classroom)


12. 2. Pondělí

ČJ: DÚ – nalepený v dom. sešitě – slov. třídy a vzory
na 13. 2.


9. 2. Pátek

ČJ-G: DÚ – odkaz na procvičování na učebně
na 12. 2.


8. 2. Čtvrtek

F: HF – str. 18/ cv. 5
na 15. 2.


5. 2. Pondělí

ČJ: Naučit se slovesné třídy a k nim vzory
na 8. 2.

AJ: DÚ v sešitě
na 7. 2.


29. 1. Pondělí

ČJ: DÚ nalepený v dom. sešitě
na 30. 1.

AJ: 5 min. předložky + slovíčka
na 31. 1.


24. 1. Středa

PŘ: Test – zápis ze dne 16. 1.
na 26. 1.


22. 1. Pondělí

ČJ: DÚ nalepený v dom. sešitě
na 25. 1.

F: Test – jízdní řád, opakování pohyby (CINA, HORÁK)
na 25. 1


19. 1. Pátek

ČJ/L: Dočíst úryvek Malý princ, ČÍT. str. 23
na 26. 1.


15. 1. Pondělí

ČJ: příprava na PP
na 18. 1. 


11. 1. Čtvrtek

ČJ: uč. 52/2a – 4 řádky
na 15. 1.


10. 1. Středa

AJ: – úkol v sešitě – na 12.1.


9. 1. Úterý

ČJ: 2. PP 
na 18. 1.


5. 1. Pátek

ČJ/L: – dočíst úryvek na str. 58 + zapsat do sešitu lit., o čem úryvek byl. Můžete přidat i obrázek
na 12. 1.

AJ: – 2. písemná práce – zadání na internetu/v sešitě – na 17. 1.


4. 1. Čtvrtek

F: test – síla
na 11. 1.

ČJ: DÚ nalepený v dom. sešitě
na 8. 1.


11. 12. Pondělí

AJ: PS 83/4D
        napsat slovíčka česky + anglicky

na 12. 12.


7. 12. Čtvrtek

ČJ: zopakovat zájmena
na 11. 12.


4. 12. Pondělí

ČJ: PS 10/1. sloupec
na 7. 12.


30. 11 .Čtvrtek

Z: test – státy LA + hl města
na 5. 12.

F: test – jízdní řád, opakování pohybu
na 7. 12.


24. 11. Pátek

VO: měsíční výdaje – částky
na 30. 11.


23. 11. Čtvrtek

ČJ: uč. str. 23/b (5 vět)
na 30. 11.


14. 11. Úterý

AJ – učit nová slovíčka

ČJ/L – 1 básnička do ČD (jakákoliv) 
na 24. 11.


13. 11. Pondělí

ČJ: Připravit se na PP
na 16. 11.


10. 11. Pátek

Z: Vypracovat referát na PC (vzor v učebně), odeslat emailem na jitka.karpiskova@zsdysmots.cz (téma referátu v učebně)
na 14. 11.


7. 11. Úterý

AJ: 1. PP – zadání v učebně
na 16. 11.


6. 11. Pondělí

ČJ: uč. 23/ cv. 7a – 4 řádky
na 9. 11.

ČJ: 1. PP
na 16. 11.


3. 11. Pátek

AJ: Učit slovíčka 4. lekce 2. část
na 10. 11.

M:
na 6. 11.

M: Učit se na 1. PP
na 7. 11.

Z: Referáty státy Ameriky (mají zapsáno v IK nebo v učebně) – poslat emailem
na 14. 11.


2. 11. Čtvrtek

ČJ: PS 23/2. sloupec
na 6. 11.


30. 10. Pondělí

ČJ: uč. 21/4
na 2. 11.

AJ: test – slovíčka 1. část
na 3. 11.


25. 10. Středa

AJ: PS 34/1
na 30. 10.


24. 10. Úterý

Z: Orientace na mapě (vyhledávání pojmů) – zkoušení
od 31. 10.


23. 10. Pondělí

ČJ: PS str. 3 – 1. sloupec
na 30. 10.


19. 10. Čtvrtek

F: PL cv. 2, 3, 4
     test – druhy pohybů, výpočet rychlosti
na 2. 11.


18. 10. Středa

D: Test – Franská říše + Byzantská říše
na 25. 10.


16. 10. Pondělí

ČJ: uč. 17/2a – do dom. sešitu
na 19. 10.


11. 10. Středa

Z: Zkoušení u mapy – přírodní hranice Ameriky
na 12. 10.


10. 10. Úterý

M: DÚ ve SŠ na 12. 10.

AJ: test – hodiny
na 16. 10.


9. 10. Pondělí

ČJ: PS str. 8 10 vět
na 12. 10.

AJ: PS 32/2 (2, 3, 4)
na 11. 10.


6. 10. Pátek

D: test – Stěhování národů
na 11. 10.


5. 10. Čtvrtek

F: test – druhy pohybů
     DÚ – zadání v sešitě
na 12. 10.


3. 10. Pondělí

M: Test – des. čísla
na 6. 10.


2. 10. Pondělí

ČJ: PS str. 2 – 1 sloupec
na 5. 10.

M: DÚ ve ŠS
na 3. 10.


25. 9. Pondělí

ČJ: uč. 51/cv. 1d – do domácího sešitu
na 2. 10.

M: DÚ ve ŠS
na 26. 9.


19. 9. Úterý

ČJ – sloh: 3 přirovnání, napsat do sešitu slohu
na 26. 9.


18. 9. Pondělí

ČJ: uč. 51/ cv. 1a
na 21. 9.

AJ: pětiminutovka – have got/has got
na 22. 9.

M: DÚ ve ŠS
na 21. 9.


15. 9. Pátek

ČJ – LIT: Zápis do čtenář. deníku – 1 pohádka
na 6. 10.


14. 9. Čtvrtek

ČJ: – obalit sešity + PS
       – přinést obal A5 na sešit!
na 15. 9.

M: DÚ ve ŠS
na 15. 9.

VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024 🙂