Výlet do Zooparku v Chomutově

Termín: 23. 6. 2022

Zúčastnění: Mgr. Jana Tykalová, Vladimíra Vlčková, Pavla Gábelová, Eliška Bradová, Iveta Rosenkrancová

Ve čtvrtek 23. června jsme se s dětmi ze školního klubu, zážitkového kroužku a klubu Tygřík vydali vlakem na výlet do Zooparku v Chomutově. Účast byla opravdu hojná. Z toho jsme měli všichni velkou radost, protože se jednalo o společný výlet na rozloučenou se školním rokem, a tak jsme si ho chtěli užít.

Od školy jsme se vypravili na mostecké nádraží a pokračovali do Chomutova. Na jízdu vlakem se děti moc těšily. Po příjezdu do Zooparku jsme obdrželi plánek a vyrazili jsme na procházku mezi zvířata z různých koutů světa. Prošli jsme se krásnou přírodou a vyskotačili se na hřištích. Dozvěděli jsme se zajímavosti o zvířatech i rostlinách.

Počasí nám opravdu přálo a výlet jsme si moc užili. Odcházeli jsme s dobrým pocitem a spoustou zážitků. Jistě jsme zde nebyli naposledy.

Popsaná akce je zdokumentována v následující fotogalerii.