TURNAJ VE VYBÍJENÉ

Termín: 25. 5. 2022

Zúčastnění: celý 2. stupeň, vyučující na 2. stupni

Vypracoval: David Rejzek, žák třídy 9. A

Dne 25. 5. 2022 byl pořádán turnaj ve vybíjené. Turnaje se účastnil celý druhý stupeň. Turnaj byl pořádán venku na veřejném hřišti s asfaltovou plochou určenou pro míčové hry. Na hřiště jsme šli v ~ 8:00. Když jsme přišli hřiště bylo uzamčené, a my jsme museli počkat, až přijede správce a hřiště nám odemkne.

Když bylo hřiště odemčené, šli jsme ho připravit. Petr Gaczík hřiště zametl, a paní učitelky nakreslily křídami čáry označující hrací plochu. Po dokreslení čar jsme si všichni nastoupili, a byla nám sdělena pravidla vybíjené. Začalo se hrát postupně. Nejprve hrál proti sobě 6. ročník následně 8. ročník, dále 7. ročník, a nakonec 9. ročník. Žáci, kteří zrovna nehráli vybíjenou, si mohli zahrát soutěže, jež si perfektně připravily studentky, které jsou u nás ve škole na praxi. Dále byla na řadě třída 9. A, a třída 7. A. Zápas ale nebyl dokončen, protože začalo mírně pršet, a hrací plocha byla nebezpečná, a kluzká. Vrátili jsme se zpět do školy, kde jsme si po zbytek hodiny opakovali pravidla jednotlivých sportovních aktivit. Další zápasy budou opět dohrány po domluvě.