Návštěva Prahy

Termín konání: 19. 5. 2022

Zúčastnění: Marcela Macková, Michaela Seidlová, Iveta Rosenkrancová, Pavla Gábelová, žáci osmých ročníků (8. A, 8. B)

Ve čtvrtek 19. 5. jsme se vydali vlakem na školní výlet do Prahy. Setkali jsme se na nádraží a společně nastoupili do vlaku na cestu za dobrodružstvím. V našem hlavním městě byla pro žáky připravena procházka, která vedla skrz největší a nejstarší památky naší země. Žáci viděli Pražský hrad, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most a spoustu dalších zajímavých míst. Pro zpestření jsme navštívili „Muzeum Smyslů“, které má expozici útočící na smysly návštěvníků a jejich žaludek. Žáci si návštěvu muzea velmi užili a vyzkoušeli vše, co jim nabízela. Výlet jsme zakončili procházkou kolem Vltavy. Žákům se výlet moc líbil a odnesli si z něj spoustu hezkých zážitků a zkušeností.

Popsaná akce je zdokumentována v následující fotogalerii.