ŠKOLNÍ VÝLET – ZOO ÚSTÍ NAD LABEM

Termín konání: 7. června 2022

Zúčastnění: 5. A +  5. B,  Mgr. Lenka Jeřábková,  Jitka Karpíšková DiS., Bc. Veronika Čermáková a Daniela Zikánová

V úterý 8. 6. 2022 jsme se ráno sešli před školou a i když nám počasí moc nepřálo, vydali jsme se tramvají na vlakové nádraží. Na nádraží jsme nasedli na vlak směr Ústí nad Labem. V Ústí jsme navštívili zoologickou zahradu, kde jsme se nejprve pořádně občerstvili a pak nás čekala cesta do prudkého kopce. Během výstupu jsme viděli tučňáky, medvědy, zebry a další zvířata. Výstup mnoho z nás dost zmohl, ale na konci nás čekalo krásné hřiště a ohrada s malými kozičkami, ke kterým jsme mohli vlézt a pomazlit se s nimi. Cesta zpět už byla radostnější a po dalším občerstvení jsme se  vydali  domů. Všichni jsme byli unavení, ale spokojení a plni nových zážitků.