OLYMPIÁDA TROCHU JINAK, SPOLEČNÝ CELOTÝDENNÍ PROJEKT ŠK A ŠD

Termín akce: 24. 1. – 28. 1. 2022

Vychovatelky ŠD a ŠK

 

V pondělí 24. 1. 2022 jsme společně s dětmi ze  školní družiny zahájili celotýdenní akci pod názvem Zimní olympiáda trochu jinak. Nejprve jsme si popovídali o významu olympiády, seznámili jsme se s jejím symbolem a také tradicí.

V rámci olympijského týdne od 24. do 28. ledna si děti každý den mohly vyzkoušet různé sportovní disciplíny, měly také možnost nakreslit si svého olympijského hrdinu. Všichni tvůrci si vybrali závodnici na snowboardu Ester Ledeckou, která se jim nakonec velmi povedla.

V pátek byli vyhlášeni vítězové jednotlivých disciplín a rozdávaly se odměny a medaile. Všichni naši „sportovci“ obdrželi diplom za účast na olympijských hrách.

Celý olympijský týden se dětem moc líbil, odnesly si nové vědomosti o olympiádě a radost ze zážitků.

Popsaná akce je zdokumentována v následující fotogalerii.