Škola v přírodě Ruprechtice

31. 5. – 6. 6. 2010 Penzion Malý dům

Ve školním roce 2009/2010 se nám podařilo vyjet s našimi žáky do školy v přírodě v Ruprechticích. Byli jsme ubytovaní v penzionu, kde o děti bylo dokonale postaráno. Celý týden žáci podnikali různé výlety za poznáním do okolí Ruprechtic. Navštívili skalní městečko, Adršpašské skály, mumie v Broumovském klášteře,  muzeum hraček a stavebnice „Merkur“, kde si mohli postavit modely podle vlastní fantazie.

Prolezli Teplické a Broumovské skály skrz naskrz, zastříleli si jak z pušky tak pistole. Podívali se i do Polska. Vyzkoušeli, jak správně slanit ze skály a spoustu dalších aktivit. Majitel penzionu jim na nejvyšším bodě a kopci Ruprechtic uspořádal dětský den i s opékáním vuřtů a různými soutěžemi. Na závěr pobytu nesměla chybět diskotéka s rozdáváním odměn za splněné úkoly. Myslím si, že jak žáci, tak i učitelé si to velmi užili. Načerpali jsme spoustu nových informací, zhlédli různá místa, protáhli si těla a získali nové dovednosti. Domů všichni odjížděli spokojení a plni nadšení.

zsdysmost © 2013